Dnes je: 10:09

Nová technologie ve výrobním závodě TechnoArt

 

Díky využití nové technologie, kterou jsme instalovali v TechnoArtu, dokážeme potisknout dlaždici v dokonalém rozlišení. Samozřejmě záleží na kvalitě a rozlišení původní fotografie, kterou na dlaždici nanášíme. Tisk aplikujeme na slinuté dlaždice v síle střepu 6 mm až do rozměru 160x320 cm. Provedení vrchní vrstvy může být matné, nebo lesklé.

Na jedné fotografii vidíte známou stavbu V-Tower, výsledné dílo bude použito jako obraz. Další fotografie je z nedokončené realizace dekorační stěny do vily v pražské Ořechovce.

Na dlaždice můžeme aplikovat různá umělecká díla (jsou-li k dispozici autorská práva) a následně je zakomponovat do interiéru vstupních hal hotelů, administrativních budov, apod. Podkladem mohou být však i počítačově upravené grafiky. Záleží jen na Vaší představivosti.. Každopádně tato technologie dokáže rozzářit Váš interiér ať už je v soukromém nebo veřejném sektoru. Inspiraci si můžete prohlédnout v galerii :)

 


zavřít
zavřít
zavřít

Aktualizováno: 14.12.2018 13:24
Zpět na seznam
Novinky z ProCeramu

Firma ProCeram se snaží svým zákazníkům nabídnout maximální množství kvalitních výrobků, u nichž je vyvážený poměr kvality a ceny a zároveň poskytuje kompletní servis spolu s prezentací za pomoci nejmodernějších technologií. Výkladní skříní naší firmy jsou webové stránky, na které Vás srdečně zveme.

Copyright © 2011 ProCeram, a.s.
Copyright © 2011 ProCeram, a.s.
powered by
Tvorba internetových obchodů a www stránek - Abcool
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS