Dnes je: 08:56

Další rekonstruovaná vila Ořechovka

 

Ořechovka v Praze-Střešovicích je jednou z nejznámějších a nejdražších pražských vilových čtvrtí. My jsme se znovu spolupodíleli na rekonstrukci jedné z těchto vil.

V celém domě byla použita dlažba La Roche Grey v rozměru 80x80 cm včetně obložení schodů ve spodní části domu.  Schodovky a podstupnice byly vyrobeny na zakázku v našem výrobním závodu TechnoArt. Z obkladů v domě byly použity v koupelně v 1. a 3. NP obklady IRIS Piasentine Sabbia. Ve 2. NP to byl obklad Symphony naturale společnosti Ragno. Za zmínku určitě stojí zvolená sanitární keramika - WC investor zvolil Duravit Starck 3, vanu ze smaltované oceli Kaldewei Conoduo s vanovým výtokem Axor Massaud, topné žebříky Metropolitan společnosti Zehnder či vysoké umyvadlo na desku Laufen Alessi.


zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít
zavřít

Aktualizováno: 20.12.2018 10:15
Zpět na seznam
Novinky z ProCeramu

Firma ProCeram se snaží svým zákazníkům nabídnout maximální množství kvalitních výrobků, u nichž je vyvážený poměr kvality a ceny a zároveň poskytuje kompletní servis spolu s prezentací za pomoci nejmodernějších technologií. Výkladní skříní naší firmy jsou webové stránky, na které Vás srdečně zveme.

Copyright © 2011 ProCeram, a.s.
Copyright © 2011 ProCeram, a.s.
powered by
Tvorba internetových obchodů a www stránek - Abcool
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS